• FFA
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz

Aktuálně

11. 08. 2018 | Vedro za jedinou noc zdecimovalo největší moravský rybník. Hladinu Nesytu posely tisíce zdechlin

Stačila jediná noc, aby se Nesyt, největší moravský rybník, proměnil v páchnoucí cosi s hladinou posetou tisíci mrtvých ryb. Vodní plocha mezi Hlohovcem a Sedlecem na Břeclavsku tak má svůj výlov pro letošní rok prakticky za sebou.

05. 08. 2018 | I přes tři zadržené povolenky se situace na Labi viditelně zlepšuje

Díky dlouhodobě výborné spolupráci SÚS s poříční policií Nymburk, jsou pravidelně pořádány společné kontroly na Labi, a to nejen s RS MO na jejich revírech, ale i s RS s celokrajskou působností při celodenních kontrolách Labe. O všech se vás snažíme pravidelně informovat.

03. 08. 2018 | Rosnička je mrtvá. Vlivem vedra všechny ryby uhynuly

Tři dny zkázy, zmaru a vypjatých emocí. Rybník Rosnička na západním okraji Svitav je bez života. Drama, na jehož konci je devět tun mrtvých ryb, začalo v úterý nad ránem.

02. 08. 2018 | Rybám v horku chybí kyslík, musí se i předčasně lovit

Dlouhotrvající sucho a horko dělají vrásky rybářům. Většina vodních ploch na Vysočině má totiž kvůli nízkým průtokům nedostatek vody. Stávající extrémní teploty navíc způsobují její rychlé odpařování, takže laicky řečeno mizí voda z nádrží spodem i vrchem. Ryby pak mají nedostatek kyslíku a hynou.

02. 08. 2018 | Mrtvá voda. Sucho změnilo potok ve Svítkově v zapáchající stoku

Neúprosné sucho hubí už i život v potocích. Voda přestává proudit, hynou ryby. Ve Svítkově v Pardubicích to obyvatelé sledují za vlastními ploty.

02. 08. 2018 | Trusovický potok vyschnul, rybáři zachraňují tisíce ryb

Sucho zaměstnává olomoucké rybáře. Z Trusovického potoka v Bohuňovicích aktuálně zachraňovali tisíce ryb. Upozornil je místní občan.

01. 08. 2018 | Stromy žloutnou, rybáři se bojí o pstruhy. Sucho může přepsat mladý rekord

Sucho a horko, které zachvátilo v červenci Liberecký kraj, připomíná svou silou léto a podzim 2015, kdy lidé i příroda čekali dlouhé týdny na déšť jako na smilování. Ze situace jsou smutní rybáři, lesníci i zahrádkáři.

31. 07. 2018 | Rybáře na Slovensku pokousala medvědice. Zaútočila, když si šel v noci odskočit

Kus stehenního svalu vykousla medvědice rybáři na břehu Liptovské Mary, když si odskočil v noci ze stanu na malou potřebu. Server noviny.sk konstatoval, že zuby medvědice jen o kousek minuly tepnu.

30. 07. 2018 | Mladý rybář z Adamova chytil gigantického sumce. A dal mu svobodu

Bylo to v noci ze soboty na neděli. Od Mikulova se hnala bouřka. Začalo silně pršet. Dvaadvacetiletý Tomáš Rozsypal z Adamova na Blanensku se bál narovnat špičku prutu, aby do něj neudeřil blesk. Déšť ustal a voda rybníka ožila.

15. 07. 2018 | Proběhla další kontrola krajské rybářské stráže

Dne 13. 7. 2018 proběhla kontrola krajské rybářské stráže za použití člunu pro RS MO Mladá Boleslav. Kontroly se zúčastnili členové RS s celokrajskou působností Radek Zahrádka jako vůdce plavidla a Dušan Hýbner. Kontroly se i zúčastnilo na vlastní žádost zpravodajství TV Barrandov, zpravodajové s námi vydrželi po celou dobu kontroly. Kontrola byla zahájena v 18.00 hodin a ukončena v 02.30 hodin ráno.
 
 

  • wobbler.cz
  • Sumčák malý
 
 
 

Osobní účet

 Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se