• KING of the LAKE
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz
Založit nové téma
Seznam témat »

Alexandr Šimsa

Dobrý den pane Mach,

je mi 58let, ryby chytám od svých 8 let, takže 50 let. Mým oblíbeným revírem je ÚN Orlík, na který jezdám již několik desetiletí. Nejezdím tam ani tak kvůli rybám, které stejně moc nejím, ale hlavně kvůli ohromnému relaxu vždy na celý víkend (pátek až neděle). Vodu od Zvíkova dolů jsem již dávno opustil právě kvůli tomu klidu a jezdím jen na Otavu. Jenže rok od roku ubývá možností jak sedostat k vodě, respektive kde ukotvit loď a dostat se k ní autem. Jezdil jsem na Štědronín (u porybného Řezníčka), tam mě chataři třikrát probodali gumy. Jezdil jsem na RS Štědronín, tam také (jak je zvykem na Orlíku) dali závoru, Jezdil jsem na Jistec ale jak je málo vody, mám problém dostat loď z vody, velký svah (mám pohybové problémy). Přestěhoval jsem se naproti na Louku, ale jak je poslední roky málo vody, tak jako letos s už v srpnu nedostanu přez jez. Orlík, coby revír ČRS je kolem dokola obšancovaný závorama chatařu a jánevím koho ještě a k vodě se prostě nedostanete. Myslíte pane mach, že by se s tím dalo do budoucnosti něco dělat?

Předem vám děkuji za přépadnou odpověď a ať se vám ve funkci předseyČRS daří.

s pozdravem Alexandr Šimsa

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

Zatím nebyl vložen žádný příspěvek.

Osobní účet

Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se