• sumčák mega bánner
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz
Založit nové téma
Seznam témat »

Pavel reaguje na Filip

No, nechci urazit, ale to mi přijde jako kravina a to hned z několika důvodů.

A) Většina používaných krmítek je průběžná, tudíž při utržení s sebou ryba netáhne celou montáž, ale jen háček s kusem vlasce (návazec), kterého se ve většině případů může sama zbavit, nebo háček prostě "vyhnije".

B) Neznám způsob, jak by se ryba mohla poranit o samotné krmítko zaseklé někde mezi větvemi nebo kameny...

C) Když se ryba utrhne se srkačkou, táhne s sebou celou montáž (i s krmítkem), ze které navíc na druhém konci kouká další hák, který se může zapíchnout rybě do těla, nebo do vázky a ryba skoro určitě uhyne. V tom lepším případě se montáže dokáže zbavit za cenu velkého poškození ryby - už jsem viděl hodně kapříků kolem 50 cm s rozervanou, popř. neúplnou tlamkou...

D) Krmivo by se mělo z krmítka za určitou dobu "vysypat". pokud krmení zůstává v krmítku i třeba po vytažení z vody, pravděpodobně je nesprávně navlhčené. (pokud to není účel).

Jak říkám, nechci nikoho urazit, ale akci strašně rád podpořím, protože si myslím, že to má smysl. Poškozených ryb už jsem viděl fakt dost a není pro mě nic horšího, než vidět kapra, kterej je krásně stavěnej a moch by z něj bejt fakt krásnej kus, ale s půlkou tlamy. A když si představím, jak ta ryba musela trpět, je mi juí prostě a jednoduše hodně líto...

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

Zatím nebyl vložen žádný příspěvek.

Osobní účet

Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se