• FFA
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz
Založit nové téma
Seznam témat »

Kam složit hlavu aneb bydlení

Petr B

Přátelé, po ročních zkušenostech jsem se s Vámi rozhodl podělit řešíte jak nemuset každý den dojíždět? Jak si vytvořit komfortní zázemí pro sebe, kamarády nebo  rodinu? Já to vyřešil nájmem karavanu a mohu jen a jen doporučit...
Karavan mi přivezli až na místo ukázali provoz a využití a po dokončení stavby odvezli. Na ceně jsme se domluvili s ohledem na délku pronájmu.

Protože jsem byl opravdu spokojen přidávám i kontakt na možné řešení:

www.sbazar.cz/greenalliance/detail/22903...karavan-k-k-pronajmu

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

20. 11. 2018, 22:18

bobabobek210

, bobabobek210@seznam.cz

No, když se budu držet přístřešku pro rybaření a ne na stavbu, tak se mi osvědčila kombinace bivakovací plachty a hamaky pod tím. Nemyslím tím žádnou hrůzu za pár stovek z armyshopu ale pořádnou hamaku od firmy, co se na to specializuje. V hamace se i parádně sedí, jako v křesle. Samozřejmě se dospod musí dát nějaká izolace, stejně jako při spaní nebo sezení na zemi. Já používám speciální zateplení do hamaky, říká se tomu Underblanket a je to takový spacák, kterým se hamaka zvenčí obepne. Ale funguje cokoliv jiného, třeba karimatka. Bivakovací plachtu používám DD Hammocks v rozměru 3x4,5m a hamaku taky DD Hammocks Frontline. Plachta by normálně stačila i 3x3m ale ten metr a půl navíc mám pro lepší manipulaci s věcmi pod plachtou, abych se nemusel krčit pod hamakou nebo vedle. Tady je odkaz na plachty, najdete tam i ty hamaky.https://www.natura-nuova.cz/c/bivakovaci-plachty-dd-hammocks. 

>> Reagovat

Osobní účet

Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se