• Jackson Trophy
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz

Rybářské závody a jiné akce 2017

Kaudik

Zde vkládejte pozvánky na rybářské závody, prezentace, výstavy a další rybářské akce.

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 1,5 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

25. 05. 2017, 09:31

Kaudik

Přijeďte na rybářské závody

>> Reagovat
28. 04. 2017, 23:46

Kaudik

Přijde si zazávodit

>> Reagovat
28. 04. 2017, 06:36

Kaudik

Zdravím všechny :) Chtěl bych vás touto cestou pozvat na rybářské závody T.B cup Kamenice 2017,které jsem se rozhodl uspořádat ve spolupraci s Tomáš Blažek za Tomáš Blažek jako hlavním sponzorem a dalšími důležitými sponzory jako je Miroslav Ševela za Carp-B, Sportcarp Tuněchody Prodejna a Mates Rezac za CARPsecret všem sponzorům bych chtěl poděkovat za podporu :) veškeré info a přihlášky u mě přes SZ :) Kapacita je 10 Týmů!

>> Reagovat
25. 04. 2017, 04:30

Petr Lhoták

, lhotakpetr1@seznam.cz

Zdravím, našel by se tu druhý do týmu na Rybářské závody Třeboˇnský kapr v srpnu tohoto roku ? Jsou to dvoudenní závody kaprů na chovné vodě na rybníku Rožumberk v j. Čechách. Je to jen po dvoučlená družstva a nemám parˇˇtáka. Jsem z Prahy.

>> Reagovat
25. 04. 2017, 16:54

Miloš

, mil.12@seznam.cz

Zdarec i ja hledám partáka na ryby a na zavody,jsem z jihu čech je mi 38 a kaprařine se venuji uz od 5 let.takže neco už zvladnu:)))))))).tak pokud maš zajem tak písni a uvidime co stim,jinak sem propadl rybnikum a jezeram,na řeky nechodim.pokud bys chtěl tak mužem jezdit i na jiny zavody než jen na třebonský kapr.ale nemam řidičák,jezdim větsinou busem ci vlakem.a jsem ze Strakonic.

>> Reagovat
25. 04. 2017, 11:30

Pavel

, Katapavel1@seznam.cz

Ahoj,já taky občas chci jet na závody dvojic a nemám partaka.Jsem z Hradce a kolik je ti let me je 35 let a kaprarine se věnují druhým rokem.Mas Facebook? Já ho mám a najdeš ne tam pod katapavel.

>> Reagovat
07. 04. 2017, 08:32

Kaudik

, kaudik@seznam.cz

BOILIES CUP 50 HODIN (2017) NA PILSKÉM ČERNÉM RYBNÍCEPo dvouleté pause opět navazujeme na tradiční závod Boilies Cupu 48 hodin, který byl pořádán na Podnovoveském rybníce v letech 2011 až 2014. Z důvodu změny správce však nemohl být závod pořádán na této lokalitě, a tak se stěhujeme na Pilský černý rybník v Pardubickém kraji a navazujeme na tradiční kaprařské klání pod názvem BOILIES CUP 50 HODIN (2017) NA PILSKÉM ČERNÉM RYBNÍCE.
Stejně jako v minulých letech tyto závody pořádají dobrovolníci bez nároku na finanční odměnu. Rádi bychom připravili účastníkům krásné ceny.  Současně bychom rádi nabídli výrobcům, prodejcům a všem příznivcům rybolovu bezvadnou příležitost prezentovat svou činnost v oblasti rybolovu.
S přátelským pozdravem a přáním rybářského štěstí
Za tým pořadatelů František Helm

>> Reagovat
22. 02. 2017, 12:10

Kaudik

, kaudik@seznam.cz

Rybářský tábor  -přihlaste své dítko :-)

>> Reagovat
04. 02. 2017, 17:21

Kaudik

, kaudik@seznam.cz

Sportovní rybolov Kamenice Vás zve na 48 hodinové závody dvojic v lovu na boilies, 5.5.-7.5.2017... propozice a informace zde - http://paraznavijaku.cz/index.php?page=199092&dt=2622&kat=5

>> Reagovat
03. 01. 2017, 18:12

Kaudik

, kaudik@seznam.cz

Více zde: http://www.cm-praha.cz/propozice-2/

>> Reagovat

• volný 2
  • mošnov krmení

Osobní účet

Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se