• Jackson Trophy
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz

Lov na řece

Martin Obecný

Dobrý den , už nějaký čas chodím na řeku ale pořád jsem bez nějaké ryby.
Chytám na žížalu kterou napíchnu na háček tak aby konce nečouhali a ryby za to nemohli tahat. 
Jsem tam denně 3 hoďky a za tu dobu mám třeba 15 záběru ale pokaždé když seknu tak do prázdna už nevím co dělám špatně.Ty záběry jsou v celku velké dám pruvěs 30 cm a když je záběr tak to hned vystřelí do prutu já seknu a nic... Zkoušel jsem dávat menší háčky a to taky nepomohlo..Pokud víte čím by to mohlo být tak mi to prosím napište.

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

10. 09. 2016, 20:18

Julius nass

Je těžké odhadnout v čem je chyba když nevidíme tvé montáže. Ale lov na žížalu je vždy dost živý a třeba ježdík je jeden z těch tahačů, který nutí sekat prut do prázdna. Ale klidně je možné, že děláš chybu právě v tom jak dáváš žížalu na háček, třeba jestli nemáš v žížale schovaný hrot. Potom je možné že používáš špatné háčky. Možné je vše, ale hlavně si myslím že ti to otravují malé ryby. Ale nevzdávej to

>> Reagovat
23. 03. 2017, 09:31

ToFra73

, tofra73@gmail.com

Přesně Ježdík je na tohle sviňka a žížala ho hrozně láká ... taky jsem tak 10 sekl do prázdna, než se mi ho podařilo seknout ... zkus jinou nástrahu, kuku nebo červy..

>> Reagovat
10. 09. 2016, 18:12

Petr Nosek

Trošku bych věřil tomu, že když na háček nedáš nic, tak takový záběr přijde zase.  Říká se tomu přejezd, proplouvajici ryba narazí do vlasce a žížala s tim nemá nic společného.

>> Reagovat
10. 09. 2016, 17:26

pitrs

, petr.inout@seznam.cz

Sám sem vyzkoušel tuto metodu a to samé, jsou to jenom menší ryby, které tu žížalu roztrhají nakousky a pak tahají za konečky, vetší ryby to vezmou e není problém je zaseknout, zkus menší kousek žížaly navléknout celou na háček,jako na uhořák,  třeba to pomůže, nebo ho popustit přes brzdu a nechat ho jet dále, tam ovšem hrozí zařrání a umrtí mladé ryby,

>> Reagovat

• volný 2
  • mošnov pruty

Osobní účet

Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se