• Sumčák největší
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz
Založit nové téma
Seznam témat »

Sklo u vody

Ota

Ahoj,
byl jsem na rybách a vzal jsem si sebou pivo.Při kontrole jsem dostal vyhubováno, že sklo se k vodě nesmí nosit. V rybářském řádu jsem o tom vůbec nic nenašel. Ota

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

06. 09. 2017, 09:43

mary

, maryl1@seznam.cz

Zdravím, nevím v kterém kraji jsi byl na rybách, ale též jsem byla upozorněna kamarádem, že jsem si nepřečetla bližší podmínky , když jsem vytahla skleničku s kukuřicí. takže někde to mají dané v bližších podmínkách.

>> Reagovat
16. 05. 2016, 13:42

Miloslav Ungr

, ugim@seznam.cz

Popravdě řečeno sou tací kteří si po sobě neuklidí ani papír natož sklo...a sou to většinou ti co nejvíc křičí...a dělají to hlavně měšťáci kteří jedou na cizí vodu...tam udělají bordel a nic je nezajímá...a ke všemu pytlačí...přece si nepojede takovou dálku pro jednu rybu...

>> Reagovat
15. 05. 2016, 16:22

Jozef Zappe

Úplně jedno to není kdo si co vezme k vodě, pokud si dá jedno dvě piva ok. No ale když se tam zmrskaj jak prasata řvou jak krávy na pastvě nepřipadá mi to vůči ostatním fér.Jsou lidi kteří se k vodě dostanou třeba jednou za měsíc a pokud je tam parta opilců super!!!Stalo se mi to a podruhé jsem odešel od vody takže za mě alkohol k vodě né.

>> Reagovat
15. 05. 2016, 16:14

Petr Čížek

Zakázal bych i alkohol. Někteří jsou nebezpeční sobe i ostatnim, chudák ryba co se dostane takovemu rybáři na háček. Myslivec musi byt též střízlivý.

>> Reagovat
16. 05. 2016, 13:36

Miros Prostě Miros

Trošku mimo co? Proč bych si k té vodě nemohl vzít pivko nebo rum? Nedovedu si představit, že bych se opil tak, že bych sotva chodil a když se sejde parta, tak je jasné že jsou trochu hluční ... Stačí si zajet na Hartu a slyšíte dědka přes celou přehradu a to nemusí být ani líznutý ... A srovnávat rybaření s myslivostí je taky trochu ujeté ... Určitě někomu s krmítkem ustřelím hlavu že?

>> Reagovat
15. 05. 2016, 16:13

Zdenĕk Krejčíř

Je naprosto jedno co si kdo k vodě vezme, podstatné je, aby si každý po rybolovu uklidil

>> Reagovat
15. 05. 2016, 16:13

Vašek Vahaj Hájek

Jediná a téměř nic neříkající zmínka v RŘ : 23 Rybářský řád
VII. Chování při lovu
Po příchodu k místu lovu prohlédne osoba provádějící lov místo, z něhož hodlá lovit. Pokud je znečištěno odpadky, před zahájením lovu ryb je uklidí. Osoba provádějící lov je povinna udržovat na místě pořádek a po skončení lovu případné odpadky po sobě uklidit. Je zakázáno ponechávat odpadky na břehu nebo je odhazovat do vody. Za hrubé porušení tohoto ustanovení je považováno, pokud by osoba provádějící lov ryb takto zacházela se skleněným odpadem.
Takže na to, že mám u vody pivo ve skle by mě asi nikdo nedostal. Pokud se na lovném místě nebude válet padesát lahví od chlastu a láhve budou v přepravce, může mi každej ....

>> Reagovat
15. 05. 2016, 14:46

Marek

, hason.marek@centrum.cz

A kdybys chtěl přijet autem až k vodě tak musíš vykopnout všechny okýnka + čelní a zadní sklo? 

>> Reagovat

Osobní účet

Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se