• Sumčák největší
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz

Soutok Vltavy a Berounky

Filip Semela

Dobrý den, chtěl bych se zeptat chytá zde někdo kapry na soutoku Vltavy a Berounky? Dá se zde něco chytit nebo je to tam ztráta času jak mi řekl rybář, kterého jsem tam potkal? Nedávno jsem se nastěhoval do Prahy, tak tu žádné revíry neznám. Bohužel nemám auto, tudíž bych upřednostnil dostupnost MHD. Nebo kdyby mi někdo mohl dát typ, kam to jít zkusit, budu moc vděčný. :) děkuji předem za odpověď, ať se v Novém roce daří! :)

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

26. 07. 2017, 15:32

Chytil kapr

, dany@moment.cz

Ahoj,Musím tuto lokalitu doporučit. Nevyplatí se chodit moc brzo řekl bych, že pokud budete mít nahozeno v 10 tak akorád.. Velice jsou úspěšný boiles a krmítkové směsa na kapry .
http://nachytano.cz/files/guestbooks/guestbook2818/thumb-m/7660-IMG_0891.JPG

>> Reagovat
11. 04. 2016, 17:35

Bohuslav Manák

, www.B.Manak@seznam.cz

Na soutoku jsem chyt 4 kapry 50cm,65cm,35cm,1m  a byl jsem tam 2 hodiny.

>> Reagovat
03. 01. 2016, 12:25

Tomike von Hajdenlog

Ahoj Filip ja som neni z čiech ale reagujem na tvoju požiadavku a myslim si že kazdý kto niekde v tvojej blizkosti nachyta ryby aj tam kde ti povedal rybar ze je to strata času...myslim se aj keby nachytal tak ti povie ze nic nechytil aby si tam ineho rybara nepustil doba je taká ze clovek sa nebude delit s niekym pokial to robit nemusí a po druhe necakaj ze ti niekto poradí aj oni od koho radu pýtas museli presediet na lokalite hodiny bez zaberu kým zistili ze to je ozaj strata casu tak ti odporúcam vyskušat sám nieco nejaku lokalitu co máš blizko seba a presvecit sa sam o tom ci tam nieco ide alebo nie nikto ti nepovie ze ano beru tam aby si mu chodil na miesto len tolko...prajem vela uspechov a hlavne trpezlivosti aj ked skusis a nic nechytis nezufaj ved aj cas straveny pri vode v tichej prirode je krásny....a este jedna rada...odporucam chod len na prechadzky par dni vytipuj si nejake miesta a chodievaj len pozerat pohyb ryb alebo iný výskyt rýb a podla toho sa rozhodnes kam ist...lovu zdar

>> Reagovat
03. 01. 2016, 12:25

Stanislav Koža

Ahoj,soutok je dobrá voda,dá se chytit poměrně dost druhú ryb,taky pak dobré místo pod Libeňským mostem na Vltavě...Petrúv zdar.

>> Reagovat

• volný 2
  • mošnov lehátka

Osobní účet

Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se