• FFA
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz
Založit nové téma
Seznam témat »

majo_rybar_5

Dobry den. Chcel by som vas poprosit o radu. Venujem sa lahkej privlaci. Väcsinou chytavam na Kysuci alebo na mensich a rychlejsich rieckach a chytam hlavne pstruhy od 20 do 35cm a este ostrieze a jalce podobnej velkosti. Najradsej chytam na rotacky c.1 a mensie, na twistre 0.5 - 1g do 3cm a niekedy aj na woblery Salmo Hornet okolo 3cm. A teraz by som si chcel na takyto sposob lovu vybrat prut, no neviem aky. Zatial sa mi velmi paci a aj sedi v ruke prutik Daiwa exceler Ultralight Spinning s dlzkou 210cm a vrhackou 2-10g. No zda sa mi, ze je to pre mna prilis jemny prutik. Dalsi, nad ktorym uvazujem, je Berkley Tactix s dlzkou tiez 210cm a vrhackou 2-12g. Tento sa mi pozdava viac vdaka väcsej moznej vrhacej zatazi. Preto vas prosim, aby ste mi niekto skuseny poradili, ktory z tychto dvoch prutov je pre mna vhodnejsi, alebo mi mozete poradit konkretne nejaky dobry prutik. Na cene by ani az tak nezalezalo, skor na kvalite a vhodnosti. Vopred vam dakujem a prajem vela krasnych zazitkov! :D Petrov zdar!!!

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

Zatím nebyl vložen žádný příspěvek.

Osobní účet

Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se