• Sumčák největší
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz
Založit nové téma
Seznam témat »

Prut pro synovce

Marekn

Nevíte, jaký prut by mohl být dobrý pro malého, začínajícího rybáře? Synovci je 6 let a chtěl by začít rybařit.

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

17. 08. 2016, 14:22

Richard

, richartkluk@seznam.cz

Ahoj. Hele nepíšeš na jaké ryby. Jestli na kapry nebo dravce případně třeba muškaření (což nepředpokládám). Na dravce bych bral neco klidně menšího 160 cm , čpíčku tak 12 g max nějaké rybařské pruty. Jako Ideálka by byla 180 cm, ale to se bojím, že bude moc veliké. S kaprama ti tolik neporadím, to moc nechytám. Tam bych to bral aby stím něco dohodil. Asi bych si zašel přímo do rybářských potřeb, pokud to nechceš koupit jako překvápko.

>> Reagovat
07. 04. 2016, 16:14

Pavel Dvořák

, akapulkost@gmail.com

Ahoj, no ja sem poridil vnukovi tento http://www.wildcarp.cz/rybarske-potreby/pruty/prut-drop-shot-220-cm-15-45g-2-dily.html nevim jestli jsou nejake specialni detske. Stejne chodime chytat spolu, tak kdyz je problem, pomuzu zlehka a pak se stejne chlubi, ze to chytl sam :-D

>> Reagovat
18. 08. 2015, 14:04

Petrana

, petrana.sucha@gmail.com

Ahojte, právě nedávno měl můj bratranec narozeniny a strýc vzpomínal že objednával z chytapust.cz. Tak podívejte se možná i tam, strýček odtud dost objednává i jiných věcí na rybaření. :)

>> Reagovat
17. 07. 2015, 22:06

anča

, nekonecna.anna@gmail.com

ahojte mi nedávno s přítelem kupovali prut pro synovce, aby mohl chodit s dědou na ryby  a máme dobré zkušenosti s rybashop24.com konkrétně jsme vybrali dětský prut http://www.rybashop24.com/rybarske-pruty/detske-sady-pruty/zebco-cool-expert-tele-spin-blue.html, bylo to na doporučení tatínek tam hodně nakupuje :)  

>> Reagovat
16. 05. 2015, 15:28

Jakub

, jakub.nov16@seznam.cz

Zdravím, také koukám po nějakém prutu. Našel jsem stránky rybashop24.com. Mají tam opravdu dost věcí na výběr. Máte s tímto e-shopem někdo zkušenosti? Dost věcí, které sháním tam mají. Každopádně jsem vždy rád, když nakupuji od osvědčených prodejců.

>> Reagovat
15. 04. 2015, 21:43

venca

, vencazelenka@seznam.cz

Pro tak malého prcka na naučení pořiď nějaký prut z vysoký obsahem skla ať hned nezlomí, nebo něco vem v bazaru až se stím trochu naučí, pořídíš mu něco lepšího a už budeš aj vědět která technika ho víc baví.

>> Reagovat
15. 04. 2015, 06:27

Marekn

, marvin42@centrum.cz

Hledám nejlíp nějaké rybářské potřeby v Brně. Našel jsem třeba tyhle rybářské pruty. Myslíte si, že by některý z nich byl vhodný pro děti?

>> Reagovat
03. 09. 2015, 10:54

Simon

, simon.boy@seznam.cz

Tak rybářské pruty pro děti jsou snad všechny malé :) Stačí si najít nějaký proutek 1.60 či menší s adekvátní velikostí navijáku a je to i pro mlaďochy v pohodě. A záleží na tom, jestli chceš na položenou nebo na vláčku atd. Ale to tu nepíšeš.

>> Reagovat

Osobní účet

Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se