• Sumčák největší
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz

Rady, tipy pro budoucí rybářku

Ivana Řehounková

Dobrý den, jako každý začátečník, budoucí rybář/ka bych chtěla trochu poradit. Ze začátku bych asi vyzkoušela položenou a plavanou.
Doma jsem našla teleskop Orava nr. 1528 - 2,80m, akční číslo 2,0, na kterém je naviják Momentálně bez vlasce :-) ) TOKOZ (Roen III) 3p, 1:2,8. Je tato "souprava" dobrá na některou z výše uvedených technik lovu?

Různé rady ohledně rybařiny můžete posílat i přímo na e-mail: ivana.rehounkova@seznam.cz
Předem všem moc děkuji....Petrův zdar ;-)

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

09. 10. 2015, 16:18

Isabela

, isabela.krasna@seznam.cz

Hezký den, co se týče plavaná, mají krásně roztříděné potřeby na těchto stránkách: http://www.rybashop24.com/Plavana-Feeder/. Tam si určitě vyberete. Koukejte, jaký hezký článek jsem na toto téma našla: http://hobby.idnes.cz/podzimni-lov-ryb-na-plavanou-did-/rybareni.aspx?c=A141022_115252_rybareni_bma. Snad se vám zalíbí! :)

>> Reagovat
06. 03. 2015, 16:19

Martin Drábek

Různé velikosti háčků, sadu větších a menších broků, návazcovou šňůru, splávky, signalizátory (stačí kolem 200 Kč) vidličky (nebo stojan), židličku, nůž nebo nůžky, nějaký kyblík na míchání šrotu, olova nebo krmítka (podle volby), podložku pod ryby, svingry (nebo policajty) a hlavně hodně krabiček na bižuterii Povinou výbavu nezmiňuju. Nástrahu s návnadou nechám na tobě Určitě to není všechno, ale tohle by pro začátek mělo stačit 

>> Reagovat
06. 03. 2015, 19:17

Ivana Řehounková

, ivana.rehounkova@seznam.cz

Díky moc

>> Reagovat
05. 03. 2015, 18:16

Martin Drábek

Děda chytal na tyhle pruty (ale 3,5m) hodně dlouho. Teď je mám já a pořád na ně chytám. Jsou nesmrtelné. Pro začátečníka určitě dobrá věc .

>> Reagovat
05. 03. 2015, 20:38

Ivana Řehounková

, ivana.rehounkova@seznam.cz

Díky za reakci. Takže na tu plavanou a položenou je to jako "univerzální"? A nějaký tip na dovybavení? Jelikož se v tom nevyznám, tak by rada bodla. Na netu je sice spousta článků a diskuzí, ale už s toho mám, za celý týden, v hlavě guláš Krušné začátky jsou u všeho

>> Reagovat
27. 02. 2016, 18:12

tomáš

, maly.perko@seznam.cz

Rád  pomůžu když tě bude neco  zajímat  :)   

>> Reagovat

• volný 2
  • mošnov křesla

Osobní účet

Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se