• KING of the LAKE
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz
Založit nové téma
Seznam témat »

Jak řešíte lov dravců v mezidobí před zahájením?


  

KaudikNapište jak řešíte mezidobí mezi oficiálním zahájením lovu dravců. Chodíte na soukromáky, nebo čekáte na zahájení pstruhové sezóny?  Případně jen leštíte výbavu a nástrahy a vyčkáváte, nebo se zatím věnujete jiné technice lovu ryb.

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

 
 
14. 01. 2016, 00:17

Roman B


Pokud počasí dovolí, tak jezdím na soukromáky kde mají duháky a siveny, občas Vltava 7 kde je celoroční přívlač a do toho dubna na pstruhovku to většinou pěkně uteče.

>> Reagovat
13. 01. 2016, 19:31

skwor

, lukas.ardon@gmail.com

Většinou feeder a plavaná

>> Reagovat
22. 10. 2015, 14:44

crywolf

, optronik1@seznam.cz

Mezidobí kdy jsou dravci hájení řeším tak že po roztátí ledu chytám bílou rybu plotice,cejn,tloušť- na plavanou na bič a fídr.
Jak se trochu oteplí tak začnu chytat kapry na položenou a splávek a několikrát si vyjdu s muškařským vybavení se pobavit lovem tlouštů( proudníky chytám na mušky az v červnu a na podzim). Potřebu aktivního rybolovu lze řešit tím muškařením, když tam navážu lurku nebo streameříček tak tlouště nějaké chytím(ale na suchou mušku je chytám raději).
Do zahájení lovu dravců je dobré jim dát trochu toho klidu, jsou dost exponovaní a přehnaným lovem dravé ryby trpí(prostě jich nikdy nebude tolik kolik se dá nasypat do rybníka kaprů cejnů a karasů stříbřitých, což jsou ryby typické pro zábavu).
Každá část roku má nějaké ryby které lze lovit a je to povolené. Jako že jahody rostou v červnu tak nepůjdu na třešně v lednu.

>> Reagovat
06. 01. 2014, 19:40

kuba

, prachar.kuba@seznam.cz

Chytam na Berounce úhoře na žížaly,a dost často se chytnou i sumci.Je jich tam hodně od 0-150cm.Stačí klasická výbava na hady a těch fousáčů se nachytá dost,ale hlavně těch malích.Takže kolikrát je problém chytit úhoře.Jinak chytám kapry.  

>> Reagovat
06. 01. 2014, 13:15

Kaudik

, kaudik@nachytano.cz

I já toto mezidobí řeším hlavně soukromáky a od dubna pstruhovou vodou. Pokud jsou jarní měsíce ve znamení pěkného počasí, tak nemám problém posedět u feederů a orientovat se i na jinou techniku lovu. Na fotografiji je jedna z mích prvních letošních štiček ze soukromáku(4.1.2014)
http://nachytano.cz/files/guestbooks/guestbook1419/thumb-m/4990-DSC_9862.JPG

>> Reagovat
06. 01. 2014, 13:08

Roman Šmíd


Mám známého co má dva soukromé rybníky..Dá se tam chytit na vláčku Pstruh Potoční, Siven, Duhák, Okoun, Štika kámoš tam chytil perlína 40cm na wobler .

>> Reagovat
05. 01. 2014, 19:44

kvapilak

, tvorzhor@seznam.cz

je mnoho soukromáku kde se to muže a jeden takovej mám vedle baráku :) a povolenku tam mam zadarmo protože sem tam rybařská straž. takže ja si mužu zavláčit uplně každý den :)

>> Reagovat
05. 01. 2014, 19:18

mop

, v.mop@seznam.cz

Bohužel nějak....lovím vše ostatní :-) hlavně kaprařina,+ šoulačky

>> Reagovat


 
 
 
 

Osobní účet

 Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se