• Jackson Trophy
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz

Zimní rybařina

Kaudik

Podělte se se o své skušenosti a zážitky v zimním rybaření.

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 1,5 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

08. 02. 2014, 20:53

Raďas

, radeknom@seznam.cz

Klasicky plavačka na rohlík na řece, nejlépe místo, kde chodí lidi krmit kachny...Letos jsem byl 3x zatím a povedl se ať už větší cejn, podoustve, bolen a pak klasicky plotie a jelci... řekl bych, že v téhle době to jsou ty nejvděčnější ryby. Foto zatím bohužel z letoška žádné (nechce se mi zmrzlýma rukama sahat fotak nebo mobil :-)). Tak něco staršího .   file:///C:/Users/Radek/Documents/Radek/radek/Pictures/Fotky/Ryby/Ryb%E1řsk%FD%20rok%202009/Plavan%E1%2017.2.%202009/P1010013.JPG

>> Reagovat
08. 02. 2014, 21:41

Kaudik

, kaudik@seznam.cz

Dík za příspěvek, škoda že se nepodařilo přetáhnout foto. Příště jen otevři složku s fotografiema a vybrané foto přetáhni myší na vyhrazené místo. Jinak přeji mnoho úspěchů v zimní rybařině.

>> Reagovat
14. 12. 2013, 11:52

Jarda Šesták

Na zimní chytání mě už nikdo nikdy nedostane, zkusil jsem to jen jednou a naposledy, mám radši jaro léto podzim

>> Reagovat
07. 12. 2013, 20:30

Kaudik

, kaudik@seznam.cz

Prosinec je vhodný k lovu mníka. Pokud se věnujete i jinému rybaření než sedět u kaprových prutů, stačí vzít jemný feeder nebo picker, několik menších rybiček (mrtvých), 0,14 - 0,16 vlasec a vyrazit před setměním. Na háček stačí půlka rybky velikosti kolem 12cm, záběry se projevují cukáním špičky prutu, není potřeba vyčkávat se zásekem, mník je hltavec, tak sekáme po pár záškubech.

>> Reagovat
07. 12. 2013, 12:50

Kaudik

, kaudik@seznam.cz

Kapřík kterého jsem ulovil 1 ledna 2013, doufám že bude příležitost a šteští si toto znovu zopakovat 1.1. 2014. Den před tím - na silvestra, se mi též povedl kapřík podobné velikosti. nejsou to žádný trofejáci, ale v tomto období a zvláště datu, to je potěšující zážitek. Stačil na to jemný picker, malé krmítko se směsí do studené vody a pár červíků.

>> Reagovat

• volný 2
  • mošnov lehátka

Osobní účet

Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se