• sumčák mega bánner
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz
Založit nové téma
Seznam témat »

Kaudik

Ahoj, kolega mi slíbil že ti odpoví, ale je poněkud časově zaneprázněný. Každá voda je jiná a co na ryby platí na jedné, na druhé vodě to tak být nemusí. Videa kde vidíš jak se tahá ryba za rybou, mohou býti dosti zkreslující a sestříhané - časový úsek např. 48 hodin je na videu sestříhán do deseti minut a pak to působí jako hotová jatka a záběr za záběrem - nenech se tím zmást. Jsou dny, kdy se rybám trefíš do apetitu a berou celkem dobře, na druhou stranu jsou dny, kdy prosedíš celý víkend bez jediného záběru - hold taková je rybařina. Co se týká krmítek, tak kaprařina není moc o krmítkách. Používají se sice method feederová krmítka, ale jen v menším procentu. Krmítka jako taková, jsou spíše specifikací lovu feederem. A o tom jestli házet daleko, nebo chytat u břehu by se mohla vést dlouhá debata. Pokud budeš na svém lovném místě opravdu potichu a budeš dělat jen nejnutnější úkony, můžeš chytat klidně pět metrů od břehu a výsledky se určitě dostaví, aníž by jsi to házel třeba sto metrů daleko. A le je to hlavně i o tom, že je potřeba neustále zkoušet. Ať už výběrem montáží, nástrah nebo i tím, v jaké vzdálenosti lovit kapry.

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

30. 11. 2013, 18:52

Marek1996

, marek.moravcik@azet.sk

No lebo mne to nejde tak veľmi do hlavy lebo hodiť 3 zrnká kukurice do vody tak to si ja neviem predstaviť ako to tá ryba má nájsť. Keď už použijem boilies alebo peletu tak už mi to dáma nejaký význam ale tak asi sa to dá.
Ďakujem. Marek

>> Reagovat

Osobní účet

Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se