• Jackson Trophy
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz

7 denní povolenka na Orlík

Fishboy

Dobrý den, jsem členem ČRS MO Suchdol nad Lužnicí a mám zaplacenou pro letošní rok pouze místní povolenku, naskytla se mi ale možnost zarybařit si na Orlické přehradě, ale marně sháním 7 denní povolenku na tento revír. Máte nějakou zkušenost s těmito povolenkami nebo mi můžete alespon poradit kde takovou povolenku sehnat? Předem děkuji a Petrův zdar všem.

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

04. 05. 2013, 11:12

mop

, v.mop@seznam.cz

Dobrý den, úplně stejně jsem kdysi kupoval také, našel jsem si rybářské potřeby v daném místě, ve kterých jsem se zeptal a poradili mi kam mam jet a kde by to mohli delat. Ale je to už skoro 10 let tak nevím jestli se to děla stejně.. !!!pozor však na odevzdaní tuším že před deseti lety se musela povolenka vracet do stejné rybařské organizace kde byla koupena!!!, takže se pri odjezdu musela vratit tak aby jstee nato nezapomel a neměl stim problémy při vydavání další rok. Jednu jsem takto posílal postou i na Sazavskou organizaci... zapomel jsem ji tam vratit a jezdit kvuli tomu by bylo drahe... Ale řikám dnes už to muže být i jinak všude mají počítače atd...

>> Reagovat
27. 04. 2013, 15:11

Kaudik

, kaudik@seznam.cz

Tady na tomto odkazu najdeš snad vše co potřebuješ: http://www.rybsvaz.cz/?page=reviry/unorlik/ceny_povolenek

>> Reagovat

• volný 2
  • mošnov křesla

Osobní účet

Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se