• KING of the LAKE
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz
Založit nové téma
Seznam témat »


  

Jan NovákTaky jsem přemýšlel o téhle vodě, když se podíváš na tu mapku a klikneš na to číslo, tak se ti zobrazi, co na daném místě chytli, ale kdoví jestlí je to pravda. Prý tam dobře jezdi Nikl a Mikbaits. Já jsem boužel nesehnal nikoho kdo by jel se mnou, tak asi zvolím něco kam mužů jet sólo.

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

 
 
01. 02. 2013, 18:11

Kaudik


Vsadil bych spíše na novinky. Nebudou u ryb tak okoukané a mohla by být větší šance na velkou rybu. Není to velká voda, takže krmení s PVA by mělo postačit, případně na počátku lovu naplnit raketu Spomb kuličkama a jednou dávkou zakrmit, další zakrmení až podle aktivity ryb.

>> Reagovat
31. 01. 2013, 21:51

PAJAZZEK

, Rybalosos@seznam.cz

a nevis na co konkretne od mika nebo nikla ???? a nws jak se tam chyta ja nwm jesi tam staci jen hodit boilie s pva a prej je to celkem dobre zarybneni tak ani nijak moc hodne krmit nebudu jen tam hodim to PVA kdybyste nekdo vedel jak tam chytat tak poradte prosim

>> Reagovat
01. 02. 2013, 18:31

PAJAZZEK


Moc Díky on ta 4 není tak velká na nához tak si myslim že bude bohatě stačit prak a kobra ale budu to pokaždé házet někam jinám takže vsadim asi na PVA bude u toho míň krmení tak si myslim že by k tomu nemuselo najet tolik malejch ryb a mohla by k tomu přijet i větší a vsadím na tebe budu chytat spíše asi na novinky taky si myslim že by to tam ještě nemuselo bejt tak ochytany a je jasný že ty novinky budou atraktivnější :) :)

>> Reagovat


 
 
 
 

Osobní účet

 Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se