• sumčák mega bánner
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz
Založit nové téma
Seznam témat »

Diskuzní fórum


  
20. 10. 2017, 14:28

Zdeněk

, megast1@seznam.cz

Jakube,24 hodin by bylo dobrý,ale jezdím ma mušov a poznal jsem 24 hodinovku a byl tam nehoráznej bordel.Je pravda,že na některých revírech je klid,ale tam kde se nebivakuje.Ono by to šlo,ale musí tam chodit rybářské stráže.Třeba na placeným rybníku si nikdo nedovolí vyhodit vajgla. Což se mě líbí.

>> Reagovat
19. 10. 2017, 16:18

Anonin Fejtl

, tony1160@seznam.cz

Za nonstop červenec ,srpen na přehradě bych si rád i připlatil Doba lovu dal bych tam ještě i říjen 

>> Reagovat
17. 10. 2017, 18:37

Zdeněk Beno reaguje na

, nederlan.zdenda @seznam cz

777554083 

>> Reagovat
16. 10. 2017, 18:48

normální člověk s mozkem


Z komára jste zde udělali karavanu velbloudů spekulace o cizincích atd,..... jsou hrozné a nepodložené zamyslete se Vy rybáři , kdo kontroluje  a kdo chce být členem RS :D  .Je to člověk , který nenapíše jednu větu gramaticky dobře no tak to je jistě inteligentní elita . Takže zpět na ZŠ  Zdeňku Beňo a pak ještě jednou  .. 

>> Reagovat
16. 10. 2017, 13:35

jaroslav

, esoxboy@seznam.cz

Dobrý den ,tato událost mne nepřekvapuje sám jsem členem rs na dolním toku labe a mohu říct že dokážeme odhadnout s kým budou problémy už jen podle toho odkud rybář pochází ,dokud bude svaz dávat povolenku každému tak to bude vypadat jak to vypadá a dávat lístky cizincum jako jsou ukrajinci a vietnamci je problém sám  který je trnem v oku snad každého kdo je vidí u vody, jejich skupiny jsou dobře organizované, na těžbu masa z vody, dodržení zákona jim nic neříká protože povolenka stojí méně než si od vody v realu odnesou, neumnějí česky když na to příjde a prokazatelnost je mizivá črs si tímto pouští do lesa výce škodné než má realně užitné zvěře a kdo na to doplácí ? dotoho pár blbu co nemaj chování a rs muže chodit v 4řech s německým ovčákem a pod samopalem, pořád dokola to řikám rybář není ten kdo si koupí povolenku, v očích široké veřejnosti jsme tlupa ožralích neandrtálcu po kterých je akorát bordel,razantně omezit počet členu bez brygád lístky nedávat, a členství zaštítit morálním kodexem k tomu možnost doživotního zákazu, zákaz alkoholu po dobu lovu, jdu přeci na ryby k vodě pro klid a potěšení a né chlastat a čekat jestli se náhodou něco nepokusí o sebevraždu.........popř naplnit mrazáky nejsmutnější je že i řadový členi podporují tyto praktiky prodejem ryb 50 kč za 2kg kapra běžná praxe

>> Reagovat
16. 10. 2017, 12:39

Kaudik


https://www.facebook.com/zdenda.beno

>> Reagovat
16. 10. 2017, 11:21

Jiří Červín

, jiri.cervin@kolin.cz

Dobrý den, pane Beňo, je na Vás nějaký kontakt?                               Zdraví                                            Jiří Červín, týdeník KolínskýPres

>> Reagovat
16. 10. 2017, 08:03

Procházka Bohumil

, bohous.profa@seznam.cz

V připadě že se prokáže že kontrolovaný rybář(ten nejagresivnější) opravdu propíchal dotyčnému gumy měla by  mu být okamžitě odebrána povolenka a to bez časového omezení.Protože jestliže se takto bude chovat každý rybář tak můžeme činnost ČRS úplně ukončit.Za takovéto jednání je potřeba ukládat co nejpřísnější tresty a finanční postihy.

>> Reagovat
16. 10. 2017, 07:20

Diver


Obsah článku je alarmující, ale fakt je, že bych se přimlouval, aby se prezentovaly příspěvky v českém jazyce a bez chyb. Tady se tluče touha dočíst obsahově zajímavý článek s odporem k formě jeho prezentace. Chápu, že pisatel asi nebude ryzí Čech, ale pak by mi určitě méně vadila třeba spisovná slovenština, než tahle hrůza.

>> Reagovat
15. 10. 2017, 20:27

Honza

, janrehura@seznam.cz

 HEzké fotkyreviru jsem nasel zde https://na-ryby.eu/rybnik-korytnik/ jiank byl jsem 3x a vzdy spokojen..

>> Reagovat
15. 10. 2017, 18:56

Pedro

, Kachmali@seznam.cz

To psal nějakej dyslektik?

>> Reagovat
13. 10. 2017, 19:05

František. Řehák

, fr.rehak@seznam.cz

Mohu jen souhlasit, letos už sem tam nejel a s tankáčem jednou pro vždy skončil. Voda krásná, ale prázdná -bez ryb.

>> Reagovat
11. 10. 2017, 10:37

Karel Fisher


Mrtvá voda, ty doby kdy tam byla radost jezdit jsou už dávno pryč. Hospodář by měl raději krmit prasata v lese a ne se (ne)starat o rybník. Na kritiku že je voda bez ryb, odpověď zní „neumíte chytat"

>> Reagovat
09. 10. 2017, 10:47

David Sykáček


Braunstar můžu jen doporučit, nikdy nebyl žádný problém s doručením. Na prodejně všichni ochotný a rádi poradí a pomůžou, jinde už ani nenakupuji.

>> Reagovat
03. 10. 2017, 11:06

Jiri

, astil@a-stil.cz

Bohužel tento eshop taky nemohu doporučit.Zakoupil jsem dva totožné feeder pruty od shimana a každy mě přišel s jinak ohybanymi očky.Popraskanym lakem a i uměla hmota v očkach prasklá.Na jejich obranu musim řict, že balik od nich byl v pořádku asi to vzniklo někde jinde.Ale člověk se těši na pěkné pruty a když je srovnava tak se nestači divit.Mohli by se občas kouknout co vubec posilaji dál.Na reklamaci peču pouziju ho na nahradní dily.. J. 

>> Reagovat


 
 
 
 

Osobní účet

 Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se