• sumčák mega bánner
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz
Založit nové téma
Seznam témat »

Poradna pro začínající kapraře

Kaudik

V této sekci se ptejte na vše co vás zajímá a s čím potřebujete pomoci v kaprařině.

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

16. 06. 2012, 11:51

Kaudik

, kaudik@seznam.cz

Tady ti dávám ještě pár názorů od přátel na fb:

Jakub Martínek - Jetfish: Jestli ti můžu já poradit, tak bych upřednostnil koupi bivaku od NASHE nebo Fox..podle velikosti možná bude větší cena, ale ta kvalita je tam suprová! vyplatí se to..hlavne když budeš dýl na rybách a bude více pršet, tak určitě oceníš kvalitu a nebo když už něco ,,levnějšího,, tak JRC.

Tomáš Koubek -  http://www.hobby-g.cz/68-Pristresky-a-bivaky/5221-JRC-bivak-STI-X-Lite.html Tenhle má známej, měli jsme ho párkrát na rybách, když chcalo a nemůžu si stěžovat. Můžu jen vřele doporučit :)

Marek Ďurkovič  - Jrc continental z 2man kvalita za rozumnu cenu

Miško Moravčiik - mam JRC cantinental 2roky a som s nim uplne spokojny :)

David Karvánek -  Tež doporučuji JRC continental mam ho 2roky a jsem nad míru spokojený nemam co bych k němu vytkl 100%spolehlivost.

Mára Vožuch Voženílek -  Také mám teď nově ten jrc cont. 2 man .... paráda :) kámoš ho má taky a luxus :)

Ján Pelcz  - Zdravím,ja bivak New Dinasty mám a som s ním apsolutne spokojný.Materiál je to o poznanie kvalitnejší ako robí JRC a za tu cenu si myslím,že nič lepšie nezoženieš.Zipsy,spoje,okienka všetko pekne spracované.Ja som spokojný.konečné rozhodnutie je na tebe.

Jarda Fuksa  - to je těžký,když nevíme jak má být velký, jestli s"kšiltem" nebo ne,chtělo by to více info...pokud je jen pro jednoho,mám Pelzer Cabin a prostoru celkem dost....vyspíme se v něm i dva,ale už to není ono,ale dnes na trhu je bivaků asi tak bambilión...:-)))))

>> Reagovat
14. 06. 2012, 12:42

zbyna88

, zby.valenta@seznam.cz

chci kupovat nový bivak.mam vyhlídlý Mivardi bivak new dynasty.můžete mi ho někdo doporučit?popřípadě nějaký jiný kvalitní za rozomnou cenu zhruba do 7000kč.děkuji za rychlou odpověd

>> Reagovat
14. 06. 2012, 13:31

stifulan

, stifulan@seznam.cz

Ahoj, rád bych ti poradil koukal jsem na něj nemám sice s ním žádné zkušenosti ale vypadá dobče. Cena super vodní sloupev 10 000 je taky dost dobrý . Musíš jen vědět co od něho čekáš kde chytáš a hlavně v jakém počasí. Já osobně vlastním jrc quad 2 man teď se sice cena pohybuje kolem 8 000 ale měl jsem ho ve třech vychřicích a ani se nehnul dobré tyče ukotven ve středu super. Říkám jen záleží jestli chceš ověřenou kvalitu. Mivardi není s kaprařinou na trhu moc dlouho a co se týče bivaků bych raději důvěřoval ověřeným značkám a Jrc je kvalita .
S pozdravem Jiří Koloušek

>> Reagovat

Osobní účet

Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se