• Sumčák největší
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz

Z kanálu Jakuba Vágnera

13. 09. 2017 | S Jakubem na rybách, díl 16. - V hlavní akci žena

Lov amura v podání moderátorky Věrky Vodičkové a Jakuba Vágnera. Mlaskačka je už hodně starý, v dnešní koulařské době nedoceněný a obzvlášť účinný způsob rybářské techniky. Stačí vám vzít prut, náhradní háček, podběrák, tašku pečiva a v příhodných podmínkách zažijete tak adrenalinový způsob lovu, že se mu málokterý jiný způsob byť jen na hony přiblíží.

01. 08. 2017 | S Jakubem na rybách - díl 12 lov candátů na Labi

Nové video s Jakubem na rybách. Tentokrát se s Miroslavem Vojtkem vydají na Labe poškádlit candáty. Jakub bude lovit s klasickou jigovkou na propad a Mirek metodou drop shot. Podíváte se i na ukázku vázání této metody pro úspěšnou přívlač. Jestli se jim zadaří nějakého labského rytíře ulovit, tak o tom se již přesvědčte sami.

19. 07. 2017 | S Jakubem na rybách, díl 11. Lov štik ze břehu

V dnešním díle S Jakubem na rybách se vypravíme s Robertem Shayanou na rybník Hvězdov, který se nachází v bývalém vojenském prostoru. Společně si ukážeme, jak lovit štiky ze břehu, a to jak na rybníce, tak při pozdějším přesuna na řeku Labe. Obsah videa: 0:36 – Úvod 1:02 – Plán chytání 1:22 – Chytání 3:15 – Vyjímání nástrahy ze štičiných úst 4:28 – Ukázka používaných nástrah 8:05 – Vliv barvy nástrahy na ryby 10:35 – Přechod na...

27. 06. 2017 | S Jakubem na rybách, díl 9. Vágnerovy tajné triky na lov sumců

Lov sumců přívlačí na rybníku Pohan v podání Jakuba Vágnera. Užitečné rady a tipy na to, s jakou výbavou a nástrahami se vydat na lov sumců. Navázání koncového florkarbonu přímo na pletenku nebo použití obratlíku? To vše a mnohem více se dozvíte z tohoto videa. Pokud se Vám video líbilo, podpořte ho prosím svým laikem, případně ohodnoťte hvězdičkou. Uvítáme především komentáře k rozvinutí diskuzí s vašimi názory a zkušenostmi k...

06. 06. 2017 | S Jakubem na rybách, díl 6. - Lov okounů přívlačí

Podívejte se, jak s Antonínem Beckem zastupujícím sonary Deeper lovili přívlačí okouny na pískovně Ostrá, která je proslulá zejména těmi nádhernými okouny trofejních velikostí, ale i spoustou dalších dravých a kaprovitých ryb. Pokud se Vám video líbilo, podpořte ho prosím svým laikem, případně ohodnoťte hvězdičkou. Uvítáme především komentáře k rozvinutí diskuzí s vašimi názory a zkušenostmi k danému tématu. Registrace k psaní...

30. 05. 2017 | S Jakubem na rybách, díl 5. - Lov dravých ryb z belly boatu

Podívejte se na lov z belly boatu na umělé nástrahy v zatopeném lomu s Tomášem Fiedlerem a Jakubem Vágnerem. Výsledek lovu sice není asi dle představ lovících, ale jak se říká „zaplať pánbúh za každou rybku". ;-)

23. 05. 2017 | Jak chytat pstruhy: Jak na ryby s Jakubem Vágnerem

Společně s Markem Dundrem, českým reprezentantem v přívlači, dnes zavítáme na Vltavu, kde si chytíme pstruhy. Marek Dundr, český reprezentant v přívlači, nás dnes s Jakubem zavede na jeho oblíbené místo na Vltavě, kde se naučíme lovit pstruhy hezky od začátku.

03. 05. 2017 | S Jakubem na rybách 1 díl

S Danielem Duškem na lovu jarních kaprů. Povídání o nástrahách, montážích a celkově vše zajímavé o lovu kaprů na začátku sezóny.
 


 
 
 
 

Osobní účet

 Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se