• sumčák mega bánner
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz
Seznam témat »

Speciální feederové krmítko (The Middy Shotgun Feeder)

  • Hobby G 3
30. 12. 2009
 

Speciální feederové krmítko na feederové pelety.Napěchováním lehce máčených pelet(nesmí být příliš měkké aby příliš rychle nevystřelily) na feederové krmení do krmítka docílíme toho že se vnitřní pružina stlačí,do krmítka vložíme i nástrahu a lehce domačkáme krmením.Po dopadení krmítka do vody se začnou krmící peletky pomalu uvolňovat až nám zatlačená pružina vystřelí celý obsah i s nástrahou před krmítko.Hrubost pelet určujeme podle velikosti a gramáže krmítka.Počínaje mikropeletama 2mm na 14 gr.verzi a 3mm nebo dokonce 4mm můžeme použít na 28 gr.verzi.Abychom dosáhly správných výsledků tak budeme muset chvilku experimentovat.(jak správné konzistence krmení,tak tlaku při pěchování krmítka).

  


 

 

   


Na trhu se vyskytla další možná a dostupnější alternativa tohoto krmítka:

Wirek krmítko FEEDER kulaté s vystřelovací pružinkou


Patentované FEEDER krmítko s vystřelovací pružinou pro uvolnění krmení z krmítka. Tato naprostá novinka výrazně zefektivňuje lov ,,na feeder,,. KRMENÍ JE VYMRŠTĚNO DO PROSTORU PŘED KRMÍTKO K HÁČKU S NÁSTRAHOU …VÍCE VIZ VIDEO.

    Feederové průběžné krmítko s dnem z velmi kvalitního a pevného materiálu, který se nedeformuje. Krmítko je vhodné naplnit krmítkovou směsí, případně červíky, velmi dobře drží na dně. Krmítko je osazeno vnitřní pružinou, která je schopná postupně vytlačit naplněnou krmítkovou směs. Nejvhodnější je naplnit krmítko zhruba do poloviny krmítkovou směsí, pak vložit návazec s háčkem a nástrahou a doplnit krmítko opět krmítkovou směsí. Po nahození se postupně krmítková směs začne uvolňovat a rozpouštět a pružina postupně začne vytlačovat směs ven. Po vytlačení určité části směsi pak pružina vystřelí jednak háček s návnadou a také zbytek směsi před krmítko, čímž se koncový návazec nikdy nezamotá. Jedná se o ekologické feederové krmítko s kovovou netoxickou zátěží.Hodnocení článku:

       Počet hlasů: 0

Mohlo by vás také zajímat:

Diskuze ke článku


   

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

 
 
03. 01. 2012, 19:02

Jarda Fuksa

, vundu79@seznam.cz

http://www.tropicliberec.cz/krmitka-2/wirek--krmitko-feeder-kulate-s-vystrelovaci-pruzinkou-32x44mm tady je seženeš,já si je tam kupoval a jsou v pohodě...

>> Reagovat
02. 04. 2010, 22:33

koudelák

, koudelakm@seznam.cz

 Prosím kolik stojí krmítko a kde ho sehnat.Děkuji Koudelák

>> Reagovat


 
 
 
 

Osobní účet

 Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se