• KING of the LAKE
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz
Seznam témat »

Salmo Fatso

  • Hobby G 3
18. 07. 2011

Tato nástraha může být použita velmi rozmanitě. Je velice efektivní když při jejím vláčení použijeme velice rychlé navíjení s četnými jemnými pocuknutími. Což je též typické pro trolling v konstantních rychlostech.
Přes zarostlé mělčiny okolo 0,5-1 metr vláčíme se špicí udice drženou ve výšce. V hlubších místek dáváme špici prutu níže a rytmicky s návnadou pocukáváme, pomocí cuknutím špičkou prutu směrem k vodě.
Potápivý model je nenehraditelný pro případy když ryba nebere zrovna poctivě. Mělo by se navíjet velice pomalu s častými přestávkami. Fatso během těchto pauz velice pomalu klesá, avšak neustále pracuje. Je velmi důležité vždy kontrolovat, aby byl vlasec neustále dopnutý, pouze tak můžete zpozorovat záběry i když nástraha právě klesá a úspěšně zaseknout.
Pokud provozujete trolling v hloubkách 2-4 metry můžete použít plovoucí verzi Fatsa bez přídavné zátěže, je to efektivní především tam, kde hloubka neustále kolísá. Pro trolling ve velikých hloubkách(4-15 metrů) je vhodné přidání přídavné zátěže 50-200 gramů připnuté na paternoster před nástrahou.
 

Video:
 


Hodnocení článku:

       Počet hlasů: 0

Mohlo by vás také zajímat:

Diskuze ke článku


   

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

 
 
Zatím nebyl vložen žádný příspěvek.


 
 
 
 

Osobní účet

 Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se