• sumčák mega bánner
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz
Seznam témat »

S Pure Krillem na Labi

  • Hobby G
16. 10. 2011
  Když jsem pomyslel na fakt, že se blíží konec sezóny, chtěl jsem ještě co nejvíce strávit času u vody. Jelikož mám naší největší řeku Labe takřka za rohem, volba revíru byla zcela jasná. Vybral jsem si místo, které dobře znám. Je blízko vodní elektrárny.

    Po doslechu o účinných návnadách od anglické značky StickyBaits, jsem se rozhodl, že si vezmu výhradně jen tyto návnady. Bylo mi doporučeno Bloodworm boilies s Pure Krill pelety, Pure Krill liquidem a powderem. Musím říct, že zalité pelety liquidem jsou opravdu pecka…a ten smrad…hrůza!!!! Všechno zasypané powderem a nechané zaschnout. Poté jsem si prokrmil své místo. Boilies jsem přidal do zalitých a zasypaných pelet. Tímto jsem měl připravené boilies na celý víkend.

    Do jedné hodiny od položení návnady jsem dostával záběry od kaprů do 8kg. Chtěl jsem docílit ještě větších úlovků. Tak jsem nasadil osvědčenou metodu, kterou mi poradili kluci od SB a to: Bloodworm boilies 20mm obalit do Bloodworm pasty a to celé ponořit do Bloodworm dipu.

    Opravdu to začalo fungovat. Začaly se mi zvětšovat váhové průměry ryb na mém prutu. Celá sobota a neděle byla o rybách v průměru 10-14kg. Byl jsem nadšený účinností návnad. Nyní je to pro mě jednička.

Labe je hladová řeka. Kdo jí zná, potvrdí mi to.

    Celkově jsem za víkend zkrmil:

    10kg Pure Krill pelet

    1lPure Krill liquid

    1kg Pure Krill powder

    5kg Bloodworm boilies 20mm

Konec sezóny, jak má být!!!..


Za SB Pavel Weiss
 


Hodnocení článku:

       Počet hlasů: 0

Mohlo by vás také zajímat:

Diskuze ke článku


   

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

 
 
Zatím nebyl vložen žádný příspěvek.


 
 
 
 

Osobní účet

 Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se