• sumčák mega bánner
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz
Seznam témat »

Podzim a česnek

  • Hobby G 3
02. 11. 2011
Je tu podzim a tak jsme se rozhodli ještě využit možnosti chytaní alespoň do 22:00. Vyrazili jsme tedy v říjnu na týdenní rybačku na oblíbenou pískovnu. Já Miloš a nejlepší kamarád Ala. Později se ještě připojil i parťák Miro a pes Moris, který testuje boilies od CIB. Ten nás na minulé výpravě chycenými úlovky nabudil tak, že jsme rozhodli toto boilies taky zkusit a poznat jeho kvalitu:) Jaké boilies si budeme na tuto výpravu brát nebylo pochyb, jelikož od Mira jsme věděli, ze česnek na tuto dobu šlape perfektně. Takže nebylo co řešit a česneku jsme nabalili asi 15kg a k tomu jsme ještě vzali z řady NUTRA ořech, oliheň a banán - ančovička.

Po příjezdu k vodě jsme sedli na naše oblíbené místo a začali jsme vybalovat, stavět bivaky, zakrmovat no vždyť to znáte:)  Ale bohužel se nepochopitelně později (bohudík) hned vedle nás další den přifařili další rybáři. Od pohledu nevypadli jako kapraři, i když se o to velice snažili. A to co nám předváděli, bylo něco naprosto neúnosného. Jejich styl nahazování byl takový zvláštní. Nevím, jestli to byla jejich taktiky lovu:D, ale asi 5krát nahazovali a až ten 5tý pokus to tam nechali ležet. To by se ještě překouslo, ale když nám ještě k tomu začali házet do lovného místa, tak to už bylo moc. Malí kapři, kteří nám doposud brali, přestali brát. Tak jsme dali poradu a shodli jsme se na tom, že máme ještě dost dní před sebou a tak se přesuneme na druhý břeh. Na druhém břehu jsme zabrali větší lovnou plochu, aby se nám náhodou nepodařilo, něco podobného opět potkat a už nestalo to, co se stalo na prvním místěJ. Takže po dalším vybalení jsme ještě dno před námi projeli echolotem a pak se začalo intenzivně zakrmovat.
Ze začátku přicházeli záběry především od menších kaprů. Nemůžeme ale čekat, že hned první dny na novém krmeném místě chytneme nějakého cvalíka. Ikdyž, člověk nikdy neví:). Až třetí den při stálém krmení a zkoušení jiných míst se nám začalo opravdu dařit. Mirovi se povedl nádherný lysec, který měl 13kg a moc nás všechny potěšil:) Nejsme typ kaprařů, kteří když vidí, jak soused chytne krásnou rybu, že se závistí můžou utlouct. Ať ji chytne kdokoliv z nás, tak z toho máme vždycky všichni radost! Další dny záběry přicházeli docela často a pravidelně. Začala se zvedat i váha, když Ala dostal po sobě krásné dva kapry, kteří měli 12kg.

Kaprů okolo 10kg jsme už chytli přeci jen dost a měli jsme radost z každé takovéto těžší ryby! Poté se povedl mně jedno krásné odpoledne, kdy jsem měl na jeden prut 6 záběru za sebou (2x miminka, 1x větší se mi pustil a pak 12kg, 12,5kg a 14kg). Tohle byla prostě super série:)

Do konce výpravy jsme chytli ještě další pěkné fešáky. Nejtěžší z nich měl 13.5kg, takže co dodat!! Parádní rybačka se skvělýma lidmi:) Jenom ještě dodám, že 95% ryb bylo uloveno na příchuť česnek, takže toto svědčí o tom, že česnek CIB je pro tuto dobu super. Z kaprů doslova tekl proudem, jak se jím naši šupinatí kamarádi cpali!

Jenom dodám, že v listopadu naplánujeme další výpravu a česnek nebude chybět, ale určitě budeme chtít zkusit a jiné dobroty! Tímto děkuji za nás za všechny firmě CIB a zas někdy u vody zdar. Více foto ve fotogalerii.

 Sex je krásná věc, ale když chytíš tu pravou, to je BEST!

 Miloš, Ala, Miro a chlupatej parták Moris!
  


Hodnocení článku:

       Počet hlasů: 1

Mohlo by vás také zajímat:

Diskuze ke článku


   

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

 
 
Zatím nebyl vložen žádný příspěvek.


 
 
 
 

Osobní účet

 Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se