• sumčák mega bánner
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz
Seznam témat »

Middy Shotgun Feeder

  • Hobby G
09. 03. 2010

Toto inovativní krmítko od Middy způsobilo průlom v rybaření, když bylo poprvé uvedeno do provozu v roce 2008. Jednoduché použití a dosažení úžasných výsledků  Middy Shot-Gun Feederem je ideálním způsobem, jak prezentovat vaše nástrahy mezi hromadou lákavých pelet.

Chcete-li krmítko použít, připravte si háček a délku návazce pro lov obvyklou metodou - jako u standardního metod krmítka.Namočte peletky  ve vodě na několik minut, což jim umožní dostatečné změkčení, takže když je stlačíte dohromady, drží  spolu bez ztráty jejich formy. Naplňte dávkovač Middy Shot-Gun Feeder s peletovou směsí a zasuňte háček s nástrahou do podavače, jakmile je krmítko napůl plné ( můžete ho nechat i volně viset, pokud byste tomuto způsobu dali přednost, pelety nebudou přirozeně rozprostřené kolem háčku s návnadou). Naplňte krmítko úplně a zhutněte směs podle potřeby. Čím více návnady bude napěchováno, tím déle bude trvat než se krmítko uvolní.

Krmítko Shot-Gun je dokonale navrženo tak, aby žádná z pelet nebyla během náhozu rozptýlena. Teprve když se krmítko dostane  spodní část na dno, je aktivován pružinový mechanismus který vystřelí návnadu z krmítka. Tento pohyb nejen pelety uvolní, ale také uvolňuje vzduchové bubliny. Tyto vzduchové bubliny pomáhají nalákat  ryby blíže k prozkoumání a vaše hromada dokonale připravených pelet vyvolá potřebu krmení. Middy doporučuje použít podavač s hrotem s délkou háku nejvýše šest palců. K dispozici ve dvou velikostech, 21 gramů nebo 28 gramů, menší velikost je ideální pro lov studené vody, když se vaše cílové ryby krmí. Shot-Gun Feeder je dodáván ve dvou baleních a je dodáván s instrukcemi.

    


Hodnocení článku:

       Počet hlasů: 2

Mohlo by vás také zajímat:

Diskuze ke článku


   

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

 
 
Zatím nebyl vložen žádný příspěvek.


 
 
 
 

Osobní účet

 Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se