• sumčák mega bánner
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz
Seznam témat »

Japonský wobbler IZUMI

  • Hobby G 2
02. 01. 2011
Jedná se o nástrahy nové generace. Tyto woblery jsou pětidílné bez lopatky a jsou ideální pro všechny techniky lovu přívlačí.  Díky jeho technickému provedení velmi věrohodně napodobují živou rybu. Wobler je perfektně vyvážen v každé verzi ( plovoucí, potápivý a rychlo potápivý ).
V závislosti na technice a rychlosti vlačení může být pohyb velmi agresivni, nebo velmi realisticky kolébavý. Pohybující se wobler generuje vibrace, které můžete při vláčení cítit i v prutu.Tyto vibrace a zvuk vzbudí pozornost I letargických dravců.
Wobler má pohyblivé tělo a přesně kopíruje kořist všech sladkovodních dravců. Plovoucí model díky svému tvaru velmi snadno poskakuje na boku přes travnatý koberec a odráží se rovnou plochou těla od trávy, což je velkou předností při lovu v otevřeném prostoru travnatého povrchu, nebo ve velkých dírách v trávě.
Wobler je osazen velmi kvalitními a ostrými háčky ( v předu je trojháček a v zadu je z důvodů měnší možnosti zamotání umístěn dvojháček ). Woblery jsou ve všech velikostech a v mnoha barevných modifikací. Od agresivních barev až po přírodní barvy, které jsou ideální na lov domorodých ryb.

Nejefektivěší způsoby lovu:
twitching (pocukávání) , stop-and-go (zastavit a přitáhnout) a jiging - klasik.


 


Hodnocení článku:

       Počet hlasů: 0

Mohlo by vás také zajímat:

Diskuze ke článku


   

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

 
 
Zatím nebyl vložen žádný příspěvek.


 
 
 
 

Osobní účet

 Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se