• sumčák mega bánner
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz
Seznam témat »

D-rig z vlasce

  • Hobby G 2
19. 12. 2009
 
Tento způsob navázání háčku a nástrahy je poslední dobou stále populárnější. Používá se převážně pro plovoucí nástrahy, které se omotají šňůrkou a ta se přiváže do kroužku.Tím, že je nástraha na háčku uchycena klouzavě, je větší pravděpodobnost, že se kaprovi při vyplivování nástrahy háček v tlamě neotočí hrotem opačně, ale půjde ven pěkně očkem napřed a hrotem pak má šanci se zapíchnout.

Postup:

Háček je na vlasec přivázán bezuzlově. Konec, na kterém obvykle bývá smyčka pro nástrahu, je však ponechán volný. Navlékne se na něj malý kovový mikrokroužek a protáhne se zpátky očkem háčku. Pak se zapalovačem opatrně zataví (stačí jej držet kousek vedle plamene, ne přímo v něm), aby na něm vznikla malá kulička, která po vychladnutí již neprojde zpět očkem háčku.
Nafotil -
Michal Mitchell Havránek, použito se svolením firmy Maxcarp

Pokud se Vám článek líbil, podpořte ho prosím svým laikem, případně ohodnoťte hvězdičkou. Uvítáme především komentáře k rozvinutí diskuzí s vašimi názory a zkušenostmi k danému tématu. Registrace k psaní komentářů není nutná.VIDEO POSTUP:


  


Hodnocení článku:

       Počet hlasů: 0

Mohlo by vás také zajímat:

Diskuze ke článku


   

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

 
 
11. 05. 2014, 19:00

Kaudik

, kaudik@seznam.cz

Použil bych typ háčků které autor vyobrazil, ale vzhledem k tomu že zde píše použití především na plovoucí nástrahy, tak longshank by jistě u této montáže nic nezkazil.

>> Reagovat
09. 05. 2014, 09:21

Lubvac

, valuc@seznam.cz

Dobry den  pro jake typy hacku je navazec urcen , je uspesny  napr s  longshank?

>> Reagovat


 
 
 
 

Osobní účet

 Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se